Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
1. Oferta pracy na stanowisko:
Monter/Serwisant sieci telekomunikacyjnych

OPIS STANOWISKA:
• instalacja łączy światłowodowych
• instalacja i konfiguracji usług telewizyjnych
• instalacja i konfiguracja usług telefonicznych
• serwisowanie sieci

WYMAGANIA:
• umiejętność pracy w zespole
• wysokie zdolności interpersonalne
• wysoka kultura osobista
• prawo jazdy kat B
• znajomość działania sprzętu komputerowego oraz sieciowego
• znajomość podstaw działania sieci komputerowych
• brak lęku wysokości

OFERUJEMY:
•atrakcyjne wynagrodzenie
• pełne wsparcie w przygotowaniu do wykonywania zawodu
• interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi
• wsparcie doświadczonej kadry

MIEJSCE PRACY:
Pszczyna

KONTAKT:
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres
praca@f-net.pl

(w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko Monter/Serwisant sieci
telekomunikacyjnych).

W CV prosimy umieścić klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych,
zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych"