Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
Oferta dla Biznesu « wróć do poprzedniej strony
  • Dzierżawa włókien
  • Transmisja Danych
  • Dostęp do internetu
Na terenie Pszczyny, Czarkowa, Goczałkowic-Zdroju, Ćwiklic, Rudołtowic, Łąki dysponujemy własnym kablem światłowodowym posiadającym 48 oraz 72 włókna o łącznej długości 200km. Łącze zakończone są na przełącznicach światłowodowych, wyposażonych w adaptery SC/APC. Usługa dzierżawy włókien światłowodowych świadczona jest w oparciu o własną sieć kabli światłowodowych ułożonych w istniejącej kanalizacji technicznej oraz sieć napowietrzną.

Obecnie trwają inwestycje w dalszą rozbudowę infrastruktury światłowodowej.

Jeśli interesuje Państwa dzierżawa kabli światłowodowych zapraszamy do kontaktu.

Istnieje możliwość zestawienia łącz punkt-punkt, punkt-wielopunkt o przepustowości od 1 Mb/s do 10Gb/s. W ramach usługi wykorzystywane jest przyłącze do wskazanych przez Klienta lokalizacji.

Jesteśmy obecni w węzłach:

  • Katowice ul. Adamskiego
  • Warszawa.
Dzięki obecności w licznych węzłach transmisyjnych, uczestnictwie w większości dostępnych w Polsce międzyoperatorskich węzłów wymiany ruchu oraz posiadaniu doskonałej jakości łączy z operatorami międzynarodowymi, F-net.pl jest w stanie zapewnić łącze do sieci Internet o dowolnej wymaganej przepustowości. Proponowany przez nas dostęp charakteryzuje się wysoką niezawodnością (liczne peeringi BGP z innymi operatorami), krótkimi czasami dostępu oraz znakomitą stabilnością pracy.